checkupkia
chekhyundai

Yola çıkmadan önce aracınızın arıza yapmayacağından emin olmak için, sizi de Özen Otomotiv‘e bekliyoruz…

ÜCRETSİZ CHECK-UP NEDİR?

Ücretsiz sunduğumuz 36 Nokta Kontrolü, aracınızın en önemli noktalarının kontrolünü kapsayan ücretsiz bir check-up hizmetidir. Özen Otomotiv’in müşterilerine ücretsiz sunduğu bu hizmet sayesinde yola sorunsuz ve güvenle devam edersiniz.

36 Nokta Kontrolü; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen, sileceklerin ve bir çok noktanın ücretsiz kontrolünü kapsar.

ÜCRETSİZ CHECK-UP HANGİ ARAÇLARA YAPILIR?

Kia ve Hyundai binek ve 4×4  araçların ücretsiz kontrolünü yaptırabilirsiniz.

Aracınız trafiğe çıkmadan önce olmazsa olmaz 36 önemli noktasının kontrolünü kapsayan ücretsiz araç check-up’ı sayesinde aracınızın ne kadar güvenli olduğu hakkında bilgilenmiş olacak ve aracınızın herhangi bir bakıma ihtiyacı olup olmadığını göreceksiniz. Bu sayede araç arızası ve kaza risklerini en aza indirerek hem kendinizi, hem sevdiklerinizi, hem de trafikteki diğer sürücüleri riske atmamış olacaksınız.

ÜCRETSİZ CHECK-UP YAPTIRMAK İÇİN ÜRÜN VEYA HİZMET ALMAK ZORUNLU MU?

Bizi ziyaret ettiğinizde bizden ürün veya hizmet alıp almamanız fark etmeksizin bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Siz müşteri bekleme salonumuzda çayınızı yudumlarken, uzman personelimiz aracınızın 36 Nokta Kontrolü’nü gerçekleştirir ve aracınızın durumuyla ilgili sizi bilgilendirir. Bu hizmetin sonunda aracınızda bir arıza tespit edildiğinde, sadece onayınız olması durumunda bu arıza giderilir.

ÜCRETSİZ 36 NOKTA KONTROLÜ YAPTIRMAK İÇİN ÇOK BEKLER MİYİM?

Ücretsiz sunulan 36 Nokta Kontrolü, siz çayınızı/kahvenizi içene kadar bitmiş olacaktır

Yoğun olma ve diğer müşterilerimizin işlemlerinin tamamlanması için sıra bekleme ihtimalinizi ortadan kaldırmak adına, gelmeden önce bizi arayarak randevu almanızı tavsiye ederiz.

© Copyright 2018 SÖZCÜ OTOMOTİV